Graphic / Motion Designer

Freelancer

Nazywam się Tomasz Rożyński i jestem pasjonatem grafiki komputerowej.
Portret freelancera

Moja przygoda z grafiką komputerową zaczęła się w dzieciństwie na komputerze Atari 800 XL. Poznałem pierwszy język programowania Basic, oraz zacząłem tworzyć pierwsze grafiki 8-bitowe i gry.


Wraz z rozwojem technologii rozwijałem swoje umiejętności oraz pogłębiałem wiedzę z zakresu tworzenia grafiki, animacji 2d i 3d tworząc videoclipy, animacje reklamowe, banery animowane, gry oraz animacje typu Explainer video.


Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w branży reklamowej tworząc dla największych marek w Polsce i na świecie. Znam specyfikę zawodu, rozumiem specyfikacje techniczne oraz potrafię odpowiadać na potrzeby Klienta. Kreacje graficzne, które wraz z zespołem miałem okazję przygotować, zostały wielokrotnie nagradzane na największych polskich konkursach reklamy.Na rynku reklamowym działam jako freelancer, tworząc projekty dla firm oraz agencji reklamowych. Po godzinach prowadzę autorski projekt www.Dzin-tv.net, na którym skupiam się na tworzeniu video, animacji i wizualizacji do muzyki elektronicznej (psychedelic trance) oraz udostępniam filmy i zdjęcia z moich podróży bez komentarza (bez oceny) tak aby zostawić przestrzeń do interpretacji widzowi.

Od ponad roku tworzę projekty dla wydawców i producentów gier komputerowych w założonym przeze mnie studiu.

Networking

Zapraszam do mojej sieci kontaktów, dzięki której możemy wymienić się doświadczeniem, podzielić wiedzą i przybić sobię wirtualną piątkę :)

Ścieżka zawodowa

2014 - do dziś

Freelancer

Rozbudowana oferta reklamowa skierowana do agencji interaktywnych oraz do klientów bezpośrednich.

2007-2014

Point of View

Na stanowisku dyrektora artystycznego odpowiadałem za tworzenie kampanii reklamowych oraz grafik do gier.

2006-2007

Wirtualna Polska

Na stanowisku grafika poznałem mechanizmy działania dużego portalu oraz rynku reklamowego.

2002-2005

Engine

Na stanowisku grafika stworzyłem pierwsze kampanie reklamowe dla dużych Klientów.

Masz pytania?