Oferta

Kompleksowa obsługa

Posiadam doświadczenie w tworzeniu następujących rodzajów animacji:

Banery animowane / kampanie display

Ikona banery animowane

Banery animowane to jedna z najbardziej popularnych form reklamowych. Dzięki ciekawej animacji jesteśmy w stanie przekazać odbiorcom bardzo zróżnicowane informacje.


Banery są podstawową formą reklamy każdego biznesu. Atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem jest zaprojektowanie banerów Adsense (Google), ponieważ podczas emisji kampanii reklamowej, płacimy tylko za kliknięcie a nie za wyświetlenia.

Explainer Video

Ikona animacje reklamowe

Explainer Video to jedna z najbardziej atrakcyjnych form video służąca do przedstawienia zasady działania biznesu, prezentacji produktu lub usługi.


Dodatkowo nagrywany głos lektora zwiększa przyswajalność treści i ułatwia skondensowanie danych liczbowych.

Explainer video jest bardzo przydatnym rozwiązaniem w promocji startupów.

Animacje Pre Roll

Ikona animacje Pre Roll

Duży zasięg internetu spowodował, że w serwisach video (np. Youtube), powstała możliwość emisji krótkiego spotu reklamowego, który wyświetlany jest przed odtwarzaniem filmów (tzw. pre roll).


Pre roll jest bardzo skuteczną formą reklamową i często tańszym (ale nie gorszym!) rozwiązaniem niż standardowa produkcja telewizyjna.

Animowane infografiki i animacje biznesowe

Ikona animowane infografiki i animacje biznesowe

Animacja danych liczbowych, statystyk to atrakcyjniejsza forma prezentacji niż po prezenacja Power Point. Ruch na ekranie angażuje odbiorcę, przez co zwiększa skuteczność przekazu. Sprawdza się znakominie na przetargach, konferencjach i przy promocji startupów.


Animacje biznesowe mają szerokie spektrum zastosowań, ponieważ formę video możemy rozprzestrzeniać w serwisach społecznościowych i serwisach internetowych.

Animacja logotypu / intro

Ikona animacje logotypu

Praktycznie każda marka, produkt lub usługa posiada swój logotyp. Platformy takie jak Facebook, Youtube, Instagram umożliwiają emisję video. Animowany logotyp na początku lub na końcu filmów, wzmacnia wizerunek i zwiększa walory estetyczne produkcji.


Ciekawym elementem dodatkowym mogą być animowane elementy brandingowe na których można wyświetlać np. imię i nazwisko prelegenta. Stosując tego typu rozwiązania zwiększamy wiarygodność wizerunku.

Produkcja teledysków

Ikona produkcja teledysków

Postęp technologiczny wpłynął na rozwój sprzętu video i spowodował większą przystępność cenową. Lustrzanki cyfrowe (tzw. DSLR) z wymiennymi obiektywami nagrywają filmy w rozdzielczości 4K dając niesamowite rezultaty.

Odpowiedni montaż video i postprodukcja powoduje, że materiał video nabiera kinowej jakości oraz umożliwia artystom dalszą promocję swoich projektów.

Masz pytania?